K 13.JPG

Mycket bra målning av Lars J:son Nutti Porjus. Daterad -74. SÅLD!

K 26.JPG

Lito Åke Holm. SÅLD!

K 7.JPG

Olja ca 123 x 158 sign Anselm Dahl 1921. Mycket stämningsfull. SÅLD!

K 3.JPG

Blandteknik Ingemar Callenberg Luleå. SÅLD!

K 16.JPG

Olja sign Jiosef Shibb

K 17.JPG

Olja sign B Enard

K 18 (2).JPG

Olja sign Anselm Dahl

K 18.JPG

Olja sign Torbjörn Martinsson

K 19.JPG

Olja sign A Österlund

K 20.JPG

Olja sign Tor Björn  Lindberg

. SÅLD!

K 21.JPG

Olja otydlig signering

K 22.JPG

Olja sign K Enhake

K 23.JPG

Olja sign H Skarsteth

K 24.JPG

Sign EiMO

K 25.JPG

K 11.JPG

Lito "Gitarrspelerskan"  Zorn. SÅLD!

K 4.JPG

Lito Stig Winnerskog Bodenskolan. SÅLD!

K 1.JPG

Olja Tex Berg Boden. SÅLD!

K 10.JPG

Oljemålning Tage Johansson Boden

K 14.JPG

Oljemålning signerad Outi Kaski Haparanda. SÅLD!

K 15.JPG

Etsning "Amerikabrevet" signerad Jean Skoglund

K 2.JPG

Karoliner David Ljungdahl

K 5.JPG

Ulrica Hygden Vallien. SÅLD!

K 6.JPG

Ulrica Hygden Vallien. SÅLD!

K 8.JPG

Olja sign Viktorsson (David). SÅLD!

K 9.JPG

K 12.JPG

Olja sign Henny Josefin

Kommentar
:) :( :D ;) :| :P |-) (inlove) :O ;( :@ 8-) :S (flower) (heart) (star)