Mycket bra målning av Lars J:son Nutti Porjus. Daterad -74. SÅLD!
Lito Åke Holm. SÅLD!
Olja ca 123 x 158 sign Anselm Dahl 1921. Mycket stämningsfull. SÅLD!
Blandteknik Ingemar Callenberg Luleå. SÅLD!
Olja sign Jiosef Shibb
Olja sign B Enard
Olja sign Anselm Dahl
Olja sign Torbjörn Martinsson
Olja sign A Österlund
Olja sign Tor Björn Lindberg
. SÅLD!
Olja otydlig signering
Olja sign K Enhake
Olja sign H Skarsteth
Sign EiMO
Lito "Gitarrspelerskan" Zorn. SÅLD!
Lito Stig Winnerskog Bodenskolan. SÅLD!
Olja Tex Berg Boden. SÅLD!
Oljemålning Tage Johansson Boden
Oljemålning signerad Outi Kaski Haparanda. SÅLD!
Etsning "Amerikabrevet" signerad Jean Skoglund
Karoliner David Ljungdahl
Ulrica Hygden Vallien. SÅLD!
Olja sign Viktorsson (David). SÅLD!
Olja sign Henny Josefin
Copyright © 2003-2008 Din Hemsida All rights reserved. exempel@exempel.se